Koolitajad

Jaanus Kangur

Jaanus Kangur on töötanud koolitajana alates 2003. aastast. Tal on täiskasvanute koolitaja 7. tase.

Jaanus on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Metodisti Kiriku Teoloogilises Seminaris, Kieli Ülikoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias. Koostanud kaks raamatut ning olnud kaasautoriks neljale raamatule. Samuti avaldanud hulga artikleid avalikust esinemisest, konfliktilahendusest, koostööst ja suhtlemisest.

Koolitusteemad

ConferencingKlienditeenindusKonfliktilahendus
Koolitaja MeistriklassKoostööLäbirääkimised
Läbirääkimised 2.0Muutuste juhtimine 2.0Storytelling
Suhtlemine

Mihkel Kangur

Koolitaja Mihkel Kangur on töötanud koolitajana alates 2012. aastast. Suhtlemiskoolitusi ette valmistades kasutab ta ülikoolist külge jäänud harjumust viia oma ideed läbi paljude katsetuste. Sellega kindlustab ta osalejatele palju elulisi näiteid ja võtab vastutuse oma materjali eest.

Koolitajana kasutab Mihkel kogemusliku õppe printsiipe ning viib grupi harjutuste ja mängude kaudu uute oskusteni. Seetõttu meenutavad ta koolitused sageli töötube, kus osalejatel on entusiasmi ja pealehakkamist rohkem kui ollakse harjunud. Lõbus töömeeleolu teeb õppimise turvaliseks ka teemadel, mis nõuavad palju julgust. Sellel veidi teistmoodi teel on talle kasuks tulnud teatriõpingud Ameerika, Itaalia ja Soome teatrikoolides.

Koolitusteemad

Avalik esinemine 2.0Small talkEsinemishirmust vabaks

Aleksei Kelli

Aleksei Kelli on intellektuaalse omandi (IO) dotsent (Tartu Ülikool) ning juhtis intellektuaalse omandi õiguse kodifitseerimise töögruppi 2012-2014 (Justiitsministeerium). Dr. Kelli tegeleb digitaalsete keeleressursside õiguslike küsimustega Tartu Ülikoolis ning Eesti Keele Instituudis ning ta on intellektuaalse omandi ekspert CLARIN-i õiguskommitees.

Aleksei Kelli kaitses oma doktoritöö Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas (2009). Ta on töötanud külalisteadurina Columbia (Columbia Law School, Kernochan Center for Law, Media and the Arts) ja Uppsala (Uppsala University Innovation) Ülikoolis.

Dr. Kelli on panustanud intellektuaalse omandi eksperdina Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Kultuuriministeeriumi tegevusse. Ta on olnud ÜRO intellektuaalse omandi ekspertgrupi (Team of Specialists on Intellectual Property. United Nations Economic Commission for Europe) ja liige ning teadus- ja innovatsioonipoliitika seire programmi IO seirevaldkonna põhitäitja. Aleksei Kelli on osalenud ka mitmetes EL-i ja Eesti teadusprojektides IO eksperdina, esinenud rahvusvahelistel ja siseriiklikel konverentsidel ning avaldanud rahvusvahelistes ajakirjades IO, innovatsiooni, IO ärimudelite ja teadmussiirde teemalisi artikleid.

Koolitusteemad

ektuaa
AutoriõigusedAutoriõigused ja ITIntelllse omandi lepingud

Elisabeth Vardja-Kangur

Elisabeth Vardja-Kangur on koolitanud õpetajaid aastast 2010. Viimase 15 aasta jooksul on ta täiendanud end erinevates haridusega seotud valdkondades (klassiõpetaja, pedagoogika ja mitme aine õpetaja erialadel) ning psühholoogia ning organisatsiooni käitumise vallas. Lisaks sellele on ta töötanud eraõpetajana 9 aastat ning väike- ja tavaklasside koolipsühholoogina 5 aastat.

Elisabeth peab väga oluliseks turvalist ning toetavat koolikeskkonda ning läbi tema koolituste saavad õpetajad ideid ning mõtteid, kuidas seda oma igapäevatöös saavutada. Eelkõige toimub õppimine läbi õpilaste erinevuste mõistmise ning konfliktide ennetamise ning ka efektiivse lahendamise kaudu.

Koolitusteemad

Taastav õigus koolisHariduslike erivajadustega toimetulek

Kristjan Otsmann

Kristjan on isikliku ja meeskondliku tulemuslikkuse asjatundja, koolitaja ja arengutoetaja. Ta on aidanud oma pisiettevõttes Selge Pilt viimase 9 aasta jooksul enam kui 9000 inimesel oluliste asjadega paremate tulemustega, kiiremini ja mõnusamalt valmis saada.

Kristjan on töötanud viimaste aastate jooksul selliste tipptasemel tegijatega nagu näiteks tööstuses ABB, Ericssoni, Kalevi, PKC Groupi, Valio ja Wendrega, telekomi ja IT-ettevõtete seas Telia, Elisa, Fortumo, Playtechi, Proeksperdi ja Nortaliga, logistikas Tallinna Sadama, Omniva, Schenkeri, DHL ja Havi Logisticsiga, riigiettevõtete poolelt Eesti Energia, Eleringi ja Tallinna Veega, kaubanduses A-Selveri, Coopi, Rautakesko, Stockmanni ja Statoiliga ning finantsalal LHV, SEB Panga, Kredexi ja Eesti Pangaga.

Oma eelmises tööelus oli Kristjan ajakirjanik ja keskastme juht Eesti Päevalehes, Postimehes ja Eesti Ekspressis.

Töistest toimetustest vaba aja pühendab Kristjan pere ja kogukonna hüvangu heaks, harrastab Loode-Eestis männimetsas kolmandat aastat uusmaaka elu, soojemal ajal liigub ringi peamiselt mootorratta seljas ning hoiab vaimse ja füüsilise tervise korras väetaiu qigongi abil. Kristjanil on 6 last: kaks tütart ja neli poega.

Koolitusteemad

Arukas juhtimineArukas ajajuhtimine MS OutlookigaKaasav projektijuhtimine
Tulemuslikud koosolekud

Kliendid


Avalik sektor


Erasektor


Kolmas sektor